Круг шліфувальний ЗАК - застосовуються для зачищення криволінійних поверхонь від окалини, іржі, для шліфування виробів з дерева, металу, пластмаси та інших матеріалів. Кола великих діаметрів використовуються на стаціонарних шліфувальних верстатах. Заміна провадиться без застосування додаткових пристроїв.
Залежно від розміру зерна (зернистості) пелюсткові круги застосовуються для:
- шліфування металевого профілю та труб;
- видалення іржі;
- зняття задирок;
- чорнового шліфування;
- остаточного шліфування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Запорожабразив |
| Страна производитель | Украина |
| Толщина | 50 мм |
| Назначение | Шлифовальный |
| Состояние | Новое |
| Зернистость | 240 |
| Материал круга | Абразив |
| Диаметр внешний | 200 мм |
| Диаметр внутренний | 32 мм |
Информация для заказа
- Цена: 725 ₴





