Спіральний свердло HSS PointTeQ забезпечує швидке свердління металу завдяки конструкції наконечника PointTeQ
- Збільшення швидкості буріння призводить до меншого нагрівання та зносу
- Конструкція наконечника PointTeQ зберігає гостроту та забезпечує тривалий термін служби
- Низький ризик поломки завдяки високоеластичному корпусу, канавка із чорним оксидним покриттям; DIN 338, тип N, наконечник 135 градусів
Ризик поломки невеликий, особливо для свердлів діаметром менше 6 мм, оскільки свердло виготовлене з високоеластичною корпусом. Вкрита чорною оксидною плівкою канавка забезпечує швидке видалення стружки. Свердло HSS Twist Drill Bit PointTeQ виготовлено відповідно до стандарту DIN 338. Свердло відноситься до типу N (кут канавки) з наконечником 135 градусів.
Він має циліндричну хвостовикову систему і призначений для використання в свердлильних стійках та дрилях-шуруповертах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Загальна довжина | 57 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴



